Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Hz.Gavsul Azam’ın Hacetlerde Vesile Kılınması

2 sene önce
984 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Hz. Pir’in Hacetlerde Vesile Kılınması
Hıdır el-Hüseyin el-Musuli anlatıyor:
“Şeyh Abdûlkadir’e (ks) tam 13 yıl hizmet ettim, birçok kerametine şahit oldum. Doktorların tedavi edemediği hastalar ona gelirlerdi. O onlara bir el sürer ve dua ederdi. Derhal şifa bulup giderlerdi.
Bir defasında İmam (halife) Müstencid’in akrabalarından karnı şişmiş bir hastayı getirdiler ve Ona teslim ettiler. O da o hastaya elini sürdü. Dua etti ve bi-iznillah hemen iyileşti.
Ebu-Meali Ahmed El-Bağdadi el-Hanbelî ona gelip: “Ey Şeyh! Oğlum Muhammed, tam 15 senedir hummadan muzdariptir. Ne yaptıksa çare etmedi”, diye dert yandı. Şeyh Abdûlkadir (ks) ona şöyle dedi. Git, kulağına:
―“Şeyh Abdûlkadir (ks); oğlumdan uzaklaşarak Hülleye gitmeni emrediyor, de!” Aradan zaman geçti, oğlundan sual ettik. Cevap verdi: Şeyh Abdûlkadir’in (ks) tavsiyesine uyarak oğlumun kulağına dediği şeyi söyledikten sonra oğlum sıhhate kavuştu. O hastalık ona bir daha uğramadı.

Hz. Pir’in Hacetlerde Vesile Kılınması Hıdır el-Hüseyin el-Musuli anlatıyor: “Şeyh Abdûlkadir’e (ks) tam 13 yıl hizmet ettim, birçok kerametine şahit oldum. Doktorların tedavi edemediği hastalar ona gelirlerdi. O onlara bir el sürer ve dua ederdi. Derhal şifa bulup giderlerdi. Bir defasında İmam (halife) Müstencid’in akrabalarından karnı şişmiş bir hastayı getirdiler ve Ona teslim ettiler. O […]

Reklam
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.